Εκδήλωση παρουσίασης των δράσεων του σχολείου μας (Τετάρτη 29 Μαΐου 2024)

Το απόγευμα της Τετάρτης 29 Μαΐου 2024, πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση παρουσίασης των δράσεων κατά τη φετινή χρονιά 2023-24, στο αμφιθέατρο του σχολείου μας.

Δόθηκαν πιστοποιητικά και βεβαιώσεις για την συμμετοχή των μαθητών και των μαθητριών μας, στα προγράμματα και στους διαγωνισμούς αλλά και βραβεία καλύτερων έργων που δημιουργήθηκαν στο πλαίσιο του μαθήματος της τεχνολογίας.

Δείτε την παρουσίαση για τις δράσεις του σχολείου μας , το αρχείο με τις αναρτήσεις όλων των δράσεων στην ιστοσελίδα μας, την παρουσίαση του eTwinning ευρωπαϊκού προγράμματος “The Amplified Blue Planet”, την πρόσκληση, το πρόγραμμα καθώς και κάποια στιγμιότυπα της εκδήλωσης.

Η Διευθύντρια και ο Σύλλογος Διδασκόντων σας εύχονται καλή επιτυχία στις εξετάσεις και καλό καλοκαίρι.