Ενημέρωση – Ανακοίνωση για πραγματοποίηση μαθημάτων μέσω Webex την Τρίτη 07/02/2023

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

κατόπιν ανακοίνωσης της Περιφέρειας Αττικής και αύριο Τρίτη 07-02-2023 τα σχολεία στον ΒΟΡΕΙΟ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ θα παραμείνουν σε όλους τους δήμους κλειστά (Συγκεκριμένα στους Δήμους Αγίας Παρασκευής, Παπάγου Χολαργού, Πεντέλης, Φιλοθέης-Ψυχικού, Μεταμόρφωσης, Κηφισιάς, Νέας Ιωνίας, Χαλανδρίου, Αμαρουσίου, Βριλησσίων, Πεύκης-Λυκόβρυσης, Ηρακλείου).

Τα μαθήματα θα πραγματοποιηθούν σύμφωνα με το ισχύον Ωρολόγιο Πρόγραμμα αλλά με το ωράριο λειτουργίας που βλέπετε πιο κάτω. Η έναρξη των μαθημάτων θα γίνει στις 08.30.

Χθες λάβατε στο email σας πίνακα με τα links (συνδέσμους) των εικονικών δωματίων Webex όλων των εκπαιδευτικών του σχολείου. Επιλέγοντας το κατάλληλο link  (σύνδεσμο) βάσει του Ωρολογίου Προγράμματος, εισέρχεστε στο εικονικό δωμάτιο του διαδικτυακού μαθήματος.

Ευχαριστούμε για τη συνεργασία.

Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων του 3ου Γυμνασίου Κηφισιάς